Delal Teksil, tecrübesi ve kendini başarıya taşıyan gelenekleriyle sürdürülebilirlik ilkesini hedef belirleyerek, sınırsız olmayan doğal kanyakları; geleneksel, doğal ve organik materyaller kullanarak yaratıcı, yenilikçi ve kaliteli ürünleri müşteriyle buluşturuyor.

Hakkımızda

1993 yılında aile şirketi olarak kurulan Delal Tekstil; kurulduğu günden bu yana yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla üretim gerçekleştirmektedir. Her geçen gün dünyanın önde gelen markalarıyla portföyünü genişleterek ve uluslararası alanda daha fazla ülkeye ulaşarak büyüme hedefiyle faaliyetlerine devam etmektedir.
Türkiye’nin önde gelen organize sanayi bölgelerindeki tam donanımlı tesisleriyle, İstanbul’da 11.000 m2, Muş’ta 5.000 m2 olmak üzere toplam 13.000 m2’lik kapalı alanda, başta Avrupa’da olmak üzere, dünyanın birçok ülkesinde bulunan önemli markalar için üretim yapmaktadır.

Dünya trendlerini yakından takip eden deneyimli tasarım ekibi ve ürünlerin üretiminden müşterilerinin mağazalarına teslim edilmesine kadar tüm süreçleri titizlikle yürüten iş geliştirme ekipleriyle Delal Tekstil, müşterileri için güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır.
Ayda 1 milyon adet kapasiteyle üretim yapan Delal Tekstil, başta İngiltere, Almanya, Fransa ve İtalya olmak üzere birçok Avrupa ülkesine ihracat yapmaktadır. Delal Tekstil kadın, erkek ve çocuk gruplarında aksesuardan, farklı kategorilerde iç ve dış giyim ürünlerine kadar geniş bir yelpazede müşterileri için özel üretim yapmaktadır.

Misyon

Müşterilerinin beklentilerini hızlı bir şekilde, yenilikçi, modayı yakından takip eden, kaliteliden ve özenli hizmetten taviz vermeyen sürdürülebilir yaklaşımla yerine getirerek global pazarda güvenilir bir çözüm ortağı olmak.

Vizyon

Global pazarda kurduğu Anadolu’dan başlayıp Uzak Doğu ve Kuzey Afrika’ya uzanan geniş üretim ağı ve kaliteli, hızlı ve sürdürülebilir üretim anlayışıyla dünya hazır giyim sektöründeki önde gelen markaların tercih ettiği başlıca üretici olmak.

Delal Tekstil yenilikçi bakış açısı ve kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışıyla tam donanımlı tesislerinde müşterilerinin beklentilerine özel üretim gerçekleştiriyor.

Referanslar

İstanbul

Ana Merkez ve Fabrika


Adres

Fahri Korutürk Caddesi Hadımköy Mahallesi No: 60 Arnavutköy İstanbul


London

İş Geliştirme, Tasarım ve Satış Ofisi


Adres

17 Beech Grove Ilford, London


Muş

Fabrika


Adres

Hürriyet Mahallesi 302 Sokak No: 5 Sungu Köyü Merkez Muş

İletişim Formu